Tříkrálová sbírka v novém kabátku
5. ledna 2021 Tříkrálová sbírka

Tříkrálová sbírka v novém kabátku

Omlouváme se vám za to, že vzhledem k dosavadnímu průběhu pandemie, nemohou naši tříkráloví koledníci vyjít do ulic se svou koledou i drobnými dárky a osobně vás potěšit.

Přesto prosíme všechny naše štědré dárce i ostatní spoluobčany s velkým srdcem, kteří oceňují naši práci, o to, aby nám zachovali svou přízeň a podpořili nás pomocí online kasiček přes internet nebo převodem na účet tříkrálové sbírky. Pokud je Vaším záměrem opravdu podpořit Občanskou poradnu Rumburk, která poskytuje bezplatné poradenství lidem v nouzi a nejen ve Šluknovském výběžku,  je nutné uvést správný variabilní symbol 7770418.

Jak darovat:

  1. Převodem na sbírkový účet 66008822/0800 u České spořitelny a.s., pod variabilním symbolem 7770418
  2. Prostřednictvím online kasičky - odkaz naleznete jak na webových stránkách Oblastní charity Rumburk (www.charitarumburk.cz), tak na webových stránkách Tříkrálové sbírky (www.trikralovasbirka.cz). V aplikaci je nutné zadat název organizace „RUMBURK OCH“  a následně zkontrolovat správnost vygenerovaného variabilního symbolu 7770418
  3. Kdo dává přednost tradici, může využít zapečetěnou kasičku přímo v prostorách organizace (ul. Sukova 1055, ve dvoře u Městské policie v Rumburku). Ta je vám k dispozici v pracovní dny a v otevírací době organizace.

Přispět do sbírky můžete letos od 1. do 24. ledna 2021. Děkujeme

Instrukce jak darovat jsou k vytištění na letáčku. Pokud máte odvahu, puste si amatérské video s tříkrálovou koledou, kterou bychom za normálních okolností zpívali na prahu u Vašeho domu.

Bc. Pavla Brodinová DiS.

Bc. Pavla Brodinová DiS.

vedoucí OP, zástupce ředitele
Tel.: 412 384 745 E-mail: -im%C1.7~bGk8ec8bkxhTj