Náš výtěžek

52 359 Kč
Děkujeme za vaši štědrost
Tříkrálová sbírka slaví 20. narozeniny Zobrazit fotogalerii
6. ledna 2020 Zprávy od nás

Tříkrálová sbírka slaví 20. narozeniny

I když si Tři králové v letošním jubilejním 20. ročníku přáli lepší počasí, ne vždy a všude se to vydařilo. Oblastní charita Rumburk děkuje všem dobrovolníkům zapojeným do Tříkrálové sbírky 2020, za jejich obětavost a vytrvalost, také za srdečné přijetí a štědrost, jakou přispěli dárci do tříkrálových kasiček. Poděkování patří i těm, kteří již netrpělivě Tři krále vyhlíželi, s důvěrou je pohostili ve svých obydlích a navíc je odměnili i malou sladkostí nebo pečeným řízkem. Samozřejmě poděkování patří také těm, co přispěli do kasiček.

Ještě nám nejsou známy výsledky letošní sbírky, neboť k rozpečeťování kasiček bude docházet od tohoto týdne, ale věříme, že alespoň pro některé spoluobčany je důležitější to, co pro naše koledníky-dobrovolníky v podobě Tří králů. Ano, právě to, že se s vámi setkají opět po roce, mohou vám přinést až do domu svaté požehnání, poselství a přání do nového roku.

Stejně jako loňská, bude i letošní sbírka podporovat činnost sociální služby v rumburské charitě, kterou využívají občané z Rumburku, ze Starých Křečan, z Jiříkova i z dalších obcí Šluknovského výběžku – je to Občanská poradna Rumburk. Ta poskytuje bezplatné odborné sociální poradenství.

Naše poděkování patří také dobrovolníkům, kteří se do koledování zapojili letos, třeba i poprvé, nebo je pro ně koledování již každoroční tradicí. Tříkrálová sbírka, stejně jako na mnoha jiných místech, i pod taktovkou rumburské charity by se neobešla bez dětí a vedoucích skupinek Tří králů a dalších osob, které ve svém volném čase pomáhají při přípravě této sbírky nebo zajišťují její hladký průběh. Pokud by měl někdo zájem se jakkoliv do dalšího ročníku Tříkrálové sbírky 2021 zapojit, neváhejte již nyní kontaktovat koordinátorku této sbírky, paní Pavlu Brodinovou v rumburské charitě. Každá pomoc je námi vítána.

Věřte, že každou korunou, kterou do tříkrálové sbírky přispějete, pomáháte. Děkujeme Vám všem, kteří jste přispěli a pomáháte tím s námi.

Průběžné výsledky můžete sledovat zde.

Martina Škodová DiS.

Martina Škodová DiS.

Ředitel
Tel.: 412 384 744 E-mail: ~.qs-3b6LTprRb~lWkHwSehcT-M