Přivítali jsme u nás budoucí pečovatelky
31. března 2023 Zprávy od nás

Přivítali jsme u nás budoucí pečovatelky

Dává nám smysl nejen svou práci dělat, jak nejlépe umíme, ale také si o tom povídat s druhými lidmi. O to víc jsme nadšeni, když k nám zavítají studenti a studentky, kteří jednou budou buď vykonávat podobné zaměstnání, anebo se alespoň seznámí s dalšími službami, rozšíří si obzory a povědomí o dostupné pomoci a budou je moci svým budoucím klientům/pacientům doporučit.

Tentokrát jsme v rumburské charitě přivítali studenty a studentky z oboru Ošetřovatel, ze Střední zdravotnické školy a Obchodní akademie Rumburk. V rámci školní exkurze, ve dnech 20. a 21. března, jsme nechali studenty hned dvou tříd nahlédnout pod pokličku naší práce, která je velmi blízká jejich budoucímu zaměstnání. Pracovnice charity jim věnovaly patřičnou péči a odpovídaly na jejich zvídavé dotazy.

Domnívali jsme se, že nás nic nepřekvapí, ale když studenti se svou učitelkou přišli na nápad jak spojit příjemné s užitečným, překvapilo nás to. Pár hodin exkurze totiž věnovali všichni i pomoci v Sociálním šatníku a my jim za to velmi děkujeme.   

Martina Škodová DiS.

Martina Škodová DiS.

Ředitel
Tel.: 412 384 744 E-mail: ~.qs-3b6LTprRb~lWkHwSehcT-M