Velikonoční tvoření

Na šest desítek osob zavítalo na akci Velikonoční tvoření.

Každoročně v pašijovém týdnu pořádá organizace tuto jarní akci nejen pro uživatele svých služeb, ale i pro širokou veřejnost. Svátky jara tady na každém kroku připomínaly tradiční velikonoční symboly. Návštěvníci si vyzkoušeli pletení pomlázky, malování vajec, zdobení zeleného osení, velikonoční perníkové malování, ale i výrobou dřevěného zajíčka. Pomocnou ruku podali i dobrovolníci, kteří v tomto roce společně s pracovníky naplňují poslání organizace. Při práci byl i prostor na popovídání si o tom, jaký význam má toto období křesťanského liturgického roku. Odměnou byly návštěvníkům jejich vlastnoruční výtvory, ale i laskominy, které do akce věnovaly přátele z příhraniční farnosti Katholische Pfarre „Maria Himmelfahrt“ Leutersdorf. Požehnané svátky jara, sluníčko v srdci a stálý úsměv na tváři vám přejí pracovníci Oblastní charity Rumburk. Sociální služby jsou spolufinancovány Městem Rumburk, Ústeckým krajem a dalšími dárci, děkujeme.

Podpořte nás
 

Vážení klienti Občanské poradny Rumburk,

velmi se Vám omlouváme za krátkodobé přerušení telefonické komunikace s poradnou dne 24.1. mezi 10,30-11,00 hodinou, které bylo zapříčiněno technickou závadou na telefonu.

Pokud chcete poradnu opět kontaktovat, neváhejte využít telefon 412 384 745 nebo náhradní 412 384 744. Děkujeme Vám za pochopení

OMLUVA - technické potíže na telefonu